Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні

Полтавські вечорниці

Ціна від
2700 грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Мгар
Миргород
Гоголево
Великі Сорочинці
Опішня
Диканька
Великі Будища
Полтава
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Про подорож
Програма туру
Вартість

Полтавський вікенд розпочинається! Ми зустрінемо кожного туриста на Південному вокзалі в м. Києв та вирушемо у нашу подорож  о 7 годині. Туристи також зможуть приєднатись до нас від станціі метро Харківська. 

Ми відвідаємо Мгарський Спасо-Преображенський монастир, що за легендами існував на цьому місці ще до татарської навали XIII століття. Далі на нас чекає Миргород, цікавий не тільки своїм унікальним санаторно-курортним комплексом, а й пам'ятками культури та архітектури, які представлені старовинними церквами, музеями і пам'ятниками.

Після цього ми вирушемо до Національного музею-заповідника М.В.Гоголя, де кожен бажаючий може стати учасником театралізованої екскурсії "В гостях у Гоголя". А у с. Великі Сорочинці ми запропонуємо Вам святкову вечерю на Хуторі Гоголя.

Другий день - не менш цікавий. Ми відвідаємо Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному та купито сувеніри на ринку гончарних виробів. Після цього нас чекає Гоголівська Диканька, Музей українського весілля та зворушлива Полтава.

Ми повернемось у Київ орієнтовно о 23 годині.   

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Мгар
Оглядова екскурсія
Під час екскурсії Миргородом ви дізнаєтеся, що місто славиться не тільки своїм унікальним санаторно-курортним комплексом, а й цікавими пам'ятками культури та архітектури, які представлені старовинними церквами, музеями і пам'ятниками. А ще Миргород відомий своїм історичним минулим і гоголівськими повістями. Ви побачите славетну "Мірогородску калюжу" зі скульптурами гоголівських героїв: Солохою і паном Головою в мішку, Оксаною і Вакулою, що тримає царські черевички, Крисою з варениками. Набережна річки Хорол приємно здивує своїм облаштуванням, "мостом кохання", а також побачите старий млин і Свято-Успенський собор.
Національний музей-заповідник М.В.Гоголя
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 60 грн

Національний музей-заповідник М.В.Гоголя дарує унікальну можливість побачити гоголівську садибу очима тих, хто там дійсно жив. Ви дізнаєтеся про найцікавіші сторінки життя генія світової літератури, розвієте найбільш поширені з численних міфів, почуєте зворушливі спогади "мами" Миколи Васильовича і відчуєте присутність самого письменника! Пориньте у цей світ, ставши учасником екскурсії з елементами театралізації "В гостях у Гоголя".

Полтавські вечорниці з вечерею
Вартість відвідування
Діти: 200 грн
Дорослі: 350 грн

Ми відвідаємо святкову вечерю-вечорниці з захопливими танцями, сміхом, жартами й піснями. Та й голодними зі столу ніхто не встане: нас почастують смачними традиційними стравами української кухні: українським борщем з пампушками, печеням, варениками з картоплею та капустою... І це лише частина страв на святоковму столі, які доведеться скуштувати цього вечора. Ну і, авжеж, не обійдеться без українського сала під чарочку міцненького, цікавих історій та теплих побажаннь від гостей.

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному (екскурсійний маршрут № 2)
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 90 грн
Екскурсія для групи до 18 чол.: 200 грн

Це один із найбільших спеціалізованих керамологічних музеїв світу, аналогів якому немає у Європі. Заснований 1986 року, Музей-заповідник нині володіє унікальною колекцією, що налічує понад 60 тисяч одиниць збереження. На екскурсійному маршруті № 2 запрошуємо насолодитися неперевершеними творами давньої й сучасної кераміки. Ви маєте можливість ознайомитися з найбільшою в Європі колекцією садово-паркової монументальної глиняної скульптури (понад 300 робіт), де можна побачити справжніх гігантів (вище 5 метрів). Авторами робіт є найкращі художники-керамісти України, близького й далекого зарубіжжя (Білорусі, Молдови, Росії, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Польщі, Сербії, Хорватії, Туреччини, Іспанії, Бразилії, США). Вам сподобаються незвичайні мешканці КЕРАМленду – території, де можна зустріти жирафа, що їсть хмари, зграйку веселих каченят, мамонтеня й пса-лавку, вітродуйчика й здивованих риб.

Ринок гончарних виробів

На ринку гончарних виробів ви зможете придбати сувеніри та товари народного промислу з кераміки. 

Гоголівська Диканька
Тут знаходиться Миколаївська церква з усипальнею сім'ї канцлера Російської імперії - Кочубеїв.
Музей українського весілля с. Великі Будища (до 50 осіб)
Вартість відвідування
Діти: 7 грн
Дорослі: 10 грн
Екскурсія для групи до 50 чол.: 600 грн

Селище Великі Будища стало всесвітньо відомим завдяки фільму "Соняшники", за участю Софі Лорен, який знімали саме тут. Також ви відвідаєте Музей українського весілля, де можна не тільки побачити стародавню весільну церемонію, а й самому стати учасником обряду.

Оглядова екскурсія Полтавою
Під час екскурсії ви побачете Круглу площу, Монумент Слави, Хрестовоздвиженський монастир, Білу альтанку, Успенський собор, Сампсоніївську церкву та інше.
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
2 дня / 1 ніч 2700 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Зустріч педставником фірми на Південному  вокзалі м. Київ
  • Оглядова екскурсія по Миргороду, Полтаві, Диканці
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Проживання в Готель-музеї "Хутір Гоголя"
  • Супровід представником фірми
  • Страхування
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки
  • Харчування